Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Spójnia to producent pojemników siatkowych i pełnych.  W branży działamy od roku 1989. Przez te kilkadziesiąt lat zbieraliśmy cenne doświadczenie i wiedzę, co zaowocowało najwyższą jakością usług.

Teraz także Państwo mogą przekonać się o wyjątkowości naszych produktów. Wystarczy zapoznać się z ofertą handlową i dobrać najlepszy dla siebie produkt. Służymy pomocą w zakresie dopasowania artykułów.

Atuty naszej firmy

Firma Spójnia ma wiele zalet. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi naważniejszymi.

Bogate Doświadczenie

Klienci - Producent pojemników składanych

W 1992 roku rozpoczęliśmy produkcję pojemników. Dziś nasza oferta obejmuje pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery. Dostosowujemy nasz asortyment do oczekiwań Klientów. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie.

Szeroka oferta

pojemnik

Pojemniki składane, siatkowe, a może takie na kółkach? Znajdą u nas Państwo wszystkie te produkty i znacznie więcej. Już od wielu lat specjalizujemy się w produkcji pojemników. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bogaty wybór różnego rodzaju kontenerów z uchylnymi klapami, pojemników siatkowych stałych i składanych oraz palet metalowych.

Dopasowanie do potrzeb Klienta

Klienci - producent kontenerów składanych

Kontenery składane oraz pojemniki pełne i siatkowe z naszej oferty mają różną nośność. Dzięki temu każdy Klient może kupić pojemniki odpowiadające własnym preferencjom i potrzebom.

Zapraszamy do współpracy

pojemnik

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty.